Buffon (Belardi 60. min); Birindelli, Legrottaglie, Criscito, Molinaro; Nocerino, Zanetti, Tiago, Salihamidzic (Olivera 78. min); Palladino, Trezeguet.

Campagnolo; Lanzaro, Stadsgaard, Aronica, Modesto; Barreto (Tognozzi 69 min.), Cascione, Hallfredsson; Joelson (Cozza 80 min.); Amoruso, Ceravolo (Montiel 61 min.).

Očekivano, sigurna i rutinska pobjeda naše momčadi.
Ranieri pokazuje da radi zasada odličan posao što pokazuje stanje na ljestvici te odlična igra našeg sastava sinoć.
Što se tiče Buffona, izašao je zbog lakše ozljede zgloba ruke, ali nastupa sigurno iduće kolo protiv Torina. Dakle, ništa strašno s njime, napokon jedna dobra vijest.

Nastupili smo bez nekolicine igrača, i to ne zamjena nego onih kao što su Del Piero, Camoranesi, Nedved, Iaquinta, Andrade ...
Vrijedi istaknuti sjajnu igru Tiaga koji će, uvjeren sam, uskoro pokazati da je pravo pojačanje za našu sredinu, te Legrottagliea koji je bio maestralan a uz to je i postigao prvi i vrlo bitan pogodak.

1-0, Legrottaglie, 48. minuta

Nakon ubačaja iz kuta, u gužvi se najbolje snalazi naš branič te postiže otvarajući i presuđujući pogodak za našu momčad.

2-0, Salihamidzic, 50. minuta

Ponovno nakon kornera, Trezeguet s(p)retno prioigrava pridošlicu iz Bayerna i Hasan samo lagano realizira izglednu priliku te u dvije minute lomimo protivnika.

3-0, Trezeguet, 76. minuta

Izvrsna duga lopta Cristiana Zanettija iz naše polovice ka Davidu Trezeguetu, naš sjajni napadač ju prihvaća te lagano realizira 100%-nu prigodu pored gostujućeg vratara. Važno je spomenuti da mu je poništen regularan pogodak pri rezultatu 0-0 u 37. minuti.

4-0, Palladino, 91. minuta

Naš mladi napadač se našao u izglednoj situaciji, sam pred Campagnolom i kao pravi rutiner matirao vratara pogodivši u suportan kut. Ovo je njegov prvi pogodak za Juventus u Serie A, a čvrsto vjerujem da će ih biti još.

Očekivano, potpuna dominacija Juventusa i sigurna pobjeda za potvrdu dosta dobrog starta.
Golove možete pogledati u clipu ispod.

Sljedeća utakmica je na rasporedu u nedjelju, nastupamo protiv Torina na Olimpicu kao gost u 20 i 30.